Publications Office of the EU
Saksa-Paderborn: Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Paderborn: Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)

  • Julkaistu
    08/08/2022
  • Määräaika
    05/09/2022
  • Tarjousten avaaminen
    05/09/2022
  • Sopimus tehty
    14/09/2022
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Universität Paderborn
Suorituspaikka
NUTS code: DEA47 Paderborn
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA47 Paderborn
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
942,660.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
200/32/22/2
Kuvaus

Es wurden 3 Kryostaten für die Charakterisierung und Optimierung kryogener Bauteile aller Art gesucht.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YYPYYAG
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/09/2022 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
942,660.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Qinu GmbH
Postiosoite: Morgenstraße 8
Paikkakunta: Karlsruhe
Postinumero: 76137
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.