Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Televiestintäpalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Varsova: Televiestintäpalvelut

  • Julkaistu
    08/06/2016
  • Määräaika
    28/07/2016
  • Sopimus tehty
    31/08/2016
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Centralny Zarząd Służby Więziennej
Suorituspaikka
NUTS code: PL Polska
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
64200000 Televiestintäpalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,878,048.78 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,711,361.42 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
7/16/PA
Kuvaus

Usługi telefonii komórkowej.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
4,878,048.78 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
2,711,361.42 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Orange Polska
Postiosoite: Al. Jerozolimskie 160
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 02-326
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.