Publications Office of the EU
Belgia-Bryssel: UCA 18/033 — Kulkukorttien toimittaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Belgia-Bryssel: UCA 18/033 — Kulkukorttien toimittaminen

  • Sopimus tehty
    27/02/2019
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Euroopan unionin neuvosto, secrétariat général
Suorituspaikka
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Ostajan sijainti
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
35123400 Henkilökortit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
200,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
UCA 18/033
Kuvaus

Seuraavan tyyppisten kulkukorttien toimittaminen:
— kaksitoiminen ei-uudelleentulostettava Mifare Desfire 8K EV2-UHF -kulkukortti,
— uudelleentulostettava Mifare Desfire EV2 8K -kulkukortti,
— ei-uudelleentulostettava UHF-kulkukortti,
— ei-uudelleentulostettava Mifare Desfire EV2 -kulkukortti.
Euroopan unionin neuvoston sihteeristö (jäljempänä ‘sihteeristö’) tekee aluksi kaksivuotisen puitesopimuksen, joka voidaan uusia 2 kertaa vuodeksi kerrallaan.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
200,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: HID Global Rastede GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Rastede
Postinumero:
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.