Publications Office of the EU
Ranska-Marseille: Yleisurheiluvälineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Marseille: Yleisurheiluvälineet

  • Julkaistu
    25/11/2022
  • Määräaika
    23/12/2022
  • Tarjousten avaaminen
    26/12/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
ville de Marseille
Suorituspaikka
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Ostajan sijainti
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
37415000 Yleisurheiluvälineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,400,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
22_0146
Kuvaus

fourniture et livraison de matériel sportif pour la ville de Marseille - 6 lots

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://mpe-marseille.local-trust.com/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=509220&orgAcronyme=a2z
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/12/2022 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.