Publications Office of the EU
Bulgaria-Dupnitsa: Joukkoliikennepalvelut maanteitse - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Dupnitsa: Joukkoliikennepalvelut maanteitse

  • Julkaistu
    10/03/2021
  • Määräaika
    06/04/2021
  • Tarjousten avaaminen
    07/04/2021
  • Sopimus tehty
    29/10/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ОБЩИНА ДУПНИЦА
Suorituspaikka
NUTS code: BG415 Кюстендил
Ostajan sijainti
NUTS code: BG415 Кюстендил
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,033,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
569,000.00 BGN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Обществената поръчка обхваща извършването на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинска, областна и републиканска транспортни схеми по три обособени позиции.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/115173
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/04/2021 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.