-
Julkaistu25/03/2014
-
Määräaika30/04/2014
-
Tarjousten avaaminen30/04/2014
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Puola-Varsova: Painatus ja siihen liittyvät palvelut
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie druku następujących gier edukacyjnych dla IPN:
„Reglamentacja. Gra na kartki” w ilości 10 000 egzemplarzy,
„111” w ilości 6 000 egzemplarzy,
„Jaki znak Twój?” w ilości 3 000 egzemplarzy.
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.