Publications Office of the EU
Pyykkipalvelu alusvaatteiden kuljetuksella ja vuokrauksella - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Pyykkipalvelu alusvaatteiden kuljetuksella ja vuokrauksella

  • Julkaistu
    03/06/2026
  • Määräaika
    08/07/2026
  • Tarjousten avaaminen
    08/07/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
98351100 Pysäköintialuepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
DZP-271-2-47/PN/2026
Kuvaus

Pyykkipalvelu alusvaatteiden kuljetuksella ja vuokrauksella

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://usdk.eb2b.com.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://usdk.eb2b.com.pl
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/07/2026 09:30
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Cena
Painotus (prosentteina, tarkka) : 85
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Skład dostarczonej bielizny
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Gramatura dostarczonej bielizny
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Terminowość dostaw
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.