Publications Office of the EU
„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi

  • Julkaistu
    11/03/2026
  • Määräaika
    20/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    20/04/2026
  • Sopimus tehty
    24/07/2026
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SNTFC "CFR CALATORI" S.A.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: RO321 Bucureşti
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34631000 Veturien tai muun liikkuvan kaluston osat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,544,100.00 RON
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
SNTFCMR 5/2026 -;RO11054545-2026, poz. 622
Kuvaus

„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi, astfel: Lot 1: „Element elastic LB 2084”; Lot 2: „Elemente elastice cu 3 straturi de cauciuc pentru suspensia locomotivelor electrice”; Lot 3: „Elemente elastice cu 5 straturi de cauciuc pentru suspensia locomotivelor electrice”. Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11-zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.e-licitatie.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.e-licitatie.ro
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/04/2026 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.