Publications Office of the EU
Puola-Krakova: Sähkömoottorit, -generaattorit ja -muuntajat - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Puola-Krakova: Sähkömoottorit, -generaattorit ja -muuntajat

  • Julkaistu
    26/06/2019
  • Määräaika
    16/08/2019
  • Sopimus tehty
    11/10/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31100000 Sähkömoottorit, -generaattorit ja -muuntajat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
85,365.85 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
587,521.70 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
5
Tarjouspyynnön viitenumero
ZP.73.2019
Kuvaus

1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie fabrycznie nowych urządzeń zasilania gwarantowanego UPS, siłowni telekomunikacyjnych.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia, zawarte jest w załączniku nr 2 do SIWZ – opis przedmiotu zamówienia.
3. Zamawiający wymaga 24-miesięcznej gwarancji na wykonane zamówienie, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. Termin gwarancji biegnie od daty podpisania protokołu odbioru.
4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca dostarczy w ramach zaoferowanej ceny wszelkie elementy (złączki, materiały, przewody, śruby, zabezpieczenia, itp.), które są wymagane do wykonania instalacji, montażu, uruchomienia dostarczonych urządzeń UPS (uzyskania funkcjonalności, wydajności, zapewnienia poziomu bezpieczeństwa) a nie zostały wyszczególnione w OPZ.
5. Ryczałtowe wynagrodzenie w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje wszystkie czynności określone przez Zamawiającego (w zakresie każdego z zadań), w tym równie...

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Kansallinen rekisterinumero: 351081570
Postiosoite: ul. Mogilska 109, pokój 101B
Paikkakunta: Kraków
NUTS-koodi: PL213
Postinumero: 31-571
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Lucyna Wcisło, Marcin Gumiela
Pääosoite: www.malopolska.policja.gov.pl
Sähköisesti:
https://malopolska-policja.eb2b.com.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.