Publications Office of the EU
EVF Göppingen, Logistikzentrum West - Dach- und Fassadenarbeiten - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

EVF Göppingen, Logistikzentrum West - Dach- und Fassadenarbeiten

  • Julkaistu
    10/11/2023
  • Määräaika
    10/01/2024
  • Tarjousten avaaminen
    10/01/2024
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
EVF Energieversorgung Filstal GmbH & Co. KG
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE114 Göppingen
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
300-03/2023
Kuvaus

Die ausgeschriebenen Leistungen umfassen die Dach- und Fassadenbekleidung mit Dachabdichtungsarbeiten, Dachbegrünung, Gerüstarbeiten und Klempnerarbeiten für den Neubau einer Lagerhalle. Diese hat eine Brutto-Grundfläche von ca. 2.355m², die Hauptabmessungen betragen ca. L x B x H = 58,4 x 36,8m x 10,0m.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://evoportal.vergabe.staatsanzeiger.de/ui/awardProcedure/018ba4e8-e00c-43af-80fb-c32550ddc6f2
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://evoportal.vergabe.staatsanzeiger.de/ui/awardProcedure/018ba4e8-e00c-43af-80fb-c32550ddc6f2
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/01/2024 12:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.