Publications Office of the EU
Norja-Oslo: Internetin tai intranetin palvelinsovellusten kehittämispalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norja-Oslo: Internetin tai intranetin palvelinsovellusten kehittämispalvelut

  • Julkaistu
    19/05/2023
  • Määräaika
    21/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    21/06/2023
  • Sopimus tehty
    14/08/2023
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Riksantikvaren
Suorituspaikka
NUTS code: NO Norge
Ostajan sijainti
NUTS code: NO Norge
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72422000 Internetin tai intranetin palvelinsovellusten kehittämispalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 NOK
Tarjouspyynnön viitenumero
23/01580
Kuvaus

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Riksantikvaren
Kansallinen rekisterinumero: 974 760 819
Postiosoite: Dronningens gate 13
Paikkakunta: OSLO
NUTS-koodi: NO
Postinumero: 0152
Maa: NOR
Yhteyshenkilö: Carl Anders Olsson
Pääosoite: www.riksantikvaren.no
Sähköisesti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/06/2023 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,000,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen arvo
2,000,000.00 NOK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Dekode Interaktiv AS
Postiosoite: Tollbugata 11, 2. etg
Paikkakunta: Oslo
Postinumero: 0152
Maa: NOR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.