Publications Office of the EU
Italia-Olbia: Jätepuristimilla varustetut jäteautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Italia-Olbia: Jätepuristimilla varustetut jäteautot

  • Julkaistu
    27/12/2023
  • Määräaika
    06/02/2024
  • Tarjousten avaaminen
    06/02/2024
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Suorituspaikka
NUTS code: ITG2D Sassari
Ostajan sijainti
NUTS code: ITG2 Sardegna
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144512 Jätepuristimilla varustetut jäteautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
416,340.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
502-2022
Kuvaus

Hankintasopimuksen kohteena on käytetyn Bomag RB1172 RB-4 -tyyppisen tai vastaavan tyyppisen jätekompostaattorin toimittaminen käytettäväksi Cipnes Galluran ympäristöhygienia-alalla ja jonka säännölliset huoltopalvelut kestävät 36 kuukautta, kuten tarjouspyyntöasiakirjoihin liitetyissä erityiseritelmissä kuvataan yksityiskohtaisesti.
Suomi

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Postiosoite: via Zambia, 7
Paikkakunta: Olbia
NUTS-koodi: ITG2
Postinumero: 07026
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: Ing. Giovanni Maurelli
Pääosoite: http://www.cipnes.it
Sähköisesti:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/02/2024 16:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
416,340.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.