Publications Office of the EU
Italia-Ravenna: Anestesia ja elvytys - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Ravenna: Anestesia ja elvytys

  • Julkaistu
    19/12/2022
  • Määräaika
    27/01/2023
  • Tarjousten avaaminen
    27/01/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Azienda USL della Romagna
Suorituspaikka
NUTS code: ITH58 Forlì-Cesena
Ostajan sijainti
NUTS code: ITH57 Ravenna
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33170000 Anestesia ja elvytys
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,400,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
3704 del 14/12/2022
Kuvaus

GARA A PROCEDURA APERTA PER LA CONCLUSIONE DI 1 ACCORDO QUADRO CON PIù OPERATORI ECONOMICI PER LA FORNITURA DI VENTILATORI POLMONARI PER TERAPIE INTENSIVE. BASE D’ASTA DELL’APPALTO PARI A € 400.000,00 (IVA ESCLUSA).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Azienda USL della Romagna
Kansallinen rekisterinumero: 7267599
Postiosoite: Via De Gasperi 8
Paikkakunta: Ravenna
NUTS-koodi: ITH57
Postinumero: 48121
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: CLAUDIA CATTANO
Pääosoite: http://intercenter.regione.emilia-romagna.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/01/2023 11:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,400,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.