Publications Office of the EU
Ranska-Pariisi: Lattiankiillotusaineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Pariisi: Lattiankiillotusaineet

  • Julkaistu
    29/08/2017
  • Määräaika
    29/09/2017
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
RATP
Suorituspaikka
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Ostajan sijainti
NUTS code: FR101 Paris
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39812100 Lattiankiillotusaineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
DHA_2017VAL11830
Kuvaus

Le présent avis vise à établir un accord-cadre à bons de commande avec montant minimum et maximum portant sur la location d'un équipement numérique ou de deux équipements numériques maximum de production couleur.
L'accord-cadre comprend:
— l'installation,
— la mise en service,
— la formation,
— la maintenance et,
— le retrait du ou des équipements en fin de location.
L'importance de la fourniture peut varier dans la limite de plus ou moins 20 % des quantités médianes estimées pour toute la durée du contrat.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: RATP
Kansallinen rekisterinumero: 77566343801906
Postiosoite: LAC B916 — 54 quai de la Rapée
Paikkakunta: Paris Cedex 12
NUTS-koodi: FR101
Postinumero: 75599
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: Sabrina Wachter
Pääosoite: www.ratp.fr
Sähköisesti:
https://ratp.bravosolution.com/web/login.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.