Publications Office of the EU
Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre

  • Julkaistu
    11/06/2024
  • Määräaika
    15/07/2024
  • Tarjousten avaaminen
    18/07/2024
  • Sopimus tehty
    08/11/2024
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Regione autonoma Friuli Venezia Giulia
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITH44 Trieste
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85311300 Lasten ja nuorten sosiaalipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,945,046.80 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,962,171.50 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Gara europea a procedura aperta per la stipula di un Contratto avente ad oggetto l’affidamento del servizio di promozione, prevenzione, animazione e conciliazione vita/lavoro, integrazione, supporto psico sociale e socio educativo della comunità, delle famiglie, dei bambini e dei ragazzi nell’età evolutiva a favore del Comune di Tarcento – Ente gestore dell’ATS del Torre (Comuni di Attimis, Cassacco, Faedis, Lusevera, Magnano in Riviera, Nimis, Povoletto, Reana del Rojale, Taipana, Tarcento, Tricesimo) – [Codice dell’iniziativa 24PGR170]

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://eappalti.regione.fvg.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://eappalti.regione.fvg.it
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/07/2024 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Painotus (prosentteina, tarkka) : 85
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Painotus (prosentteina, tarkka) : 15
Arvioitu arvo
9,945,046.80 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
4,962,171.50 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Codess Friuli Venezia Giulia Cooperativa Sociale Onlus
Postiosoite:
Paikkakunta: Udine
Postinumero:
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.