Publications Office of the EU
Portugal-Almada: Raudteealajaamade ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Almada: Raudteealajaamade ehitustööd

  • Avaldatud
    23/03/2022
  • Tähtpäev
    27/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    30/05/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PT150 Algarve
Hankija asukoht
NUTS code: PT Portugal
Ärivaldkond (peamine CPV)
45234170 Raudteealajaamade ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
10005331
Kirjeldus

Empreitada de conceção/construção da subestação de tração de Olhão

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Riiklik registrikood: 503933813
Postiaadress: Praça da Portagem
Linn: Almada
NUTSi kood: PT
Sihtnumber: 2809-013
Riik: PRT
Peamine aadress: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/ap
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/05/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.