Publications Office of the EU
Saksamaa-Braunschweig: Fassaaditööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Braunschweig: Fassaaditööd

  • Avaldatud
    27/07/2018
  • Tähtpäev
    03/09/2018
  • Pakkumuste avamine
    03/09/2018
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Cremlinger Wohnungsbau GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE91B Wolfenbüttel
Hankija asukoht
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45443000 Fassaaditööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
HZW-P01-VE07
Kirjeldus

Wärmedämmverbundsystem für die Erstellung eines 3-geschossigen Wohngebäudes mit 51 Wohnungen und einer Carportanlage

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Cremlinger Wohnungsbau GmbH
Postiaadress: Freyastr. 10
Linn: Braunschweig
NUTSi kood: DE911
Sihtnumber: 38106
Riik: DEU
Kontaktisik: Bereich Neubau – Projekt CWG
Peamine aadress: http://www.nibelungen-wohnbau.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/09/2018 14:30
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

45443000 - Fassaaditööd

45320000 - Isolatsioonitööd

45321000 - Soojusisolatsioonitööd

45200000 - Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd

Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.