Publications Office of the EU
Slovakkia-Bratislava: Süsteemi hooldus- ja tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakkia-Bratislava: Süsteemi hooldus- ja tugiteenused

  • Avaldatud
    10/05/2022
  • Tähtpäev
    07/06/2022
  • Pakkumuste avamine
    07/06/2022
  • Leping sõlmitud
    03/08/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
231,800.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
204,615.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
04/2022/PJ
Kirjeldus

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/06/2022 12:00
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
231,800.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
204,615.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Slovanet, a. s.
Postiaadress: Záhradnícka 151
Linn: Bratislava
Sihtnumber: 82108
Riik: SVK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.