Publications Office of the EU
Itaalia-Santa Margherita Ligure: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Santa Margherita Ligure: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused

  • Avaldatud
    16/11/2020
  • Tähtpäev
    27/11/2020
  • Pakkumuste avamine
    30/11/2020
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Associazione consortile ex art. 30 del D.Lgs. n. 267/2000 tra Comune di Santa Margherita Ligure e Comune di Recco
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC33 Genova
Hankija asukoht
NUTS code: ITC33 Genova
Ärivaldkond (peamine CPV)
85300000 Sotsiaaltöö ja vastavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,570,255.60 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

L'oggetto dell'appalto si articola in tre gruppi principali di prestazioni:
1) assistenza domiciliare e tutelare sul territorio;
2) assistenza presso il centro diurno;
3) progetto SUNEM.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Associazione consortile ex art. 30 del D.Lgs. n. 267/2000 tra Comune di Santa Margherita Ligure e Comune di Recco
Postiaadress: piazza Mazzini 46
Linn: Santa Margherita Ligure
NUTSi kood: ITC33
Sihtnumber: 16038
Riik: ITA
Kontaktisik: dott.ssa Ughetti Alessandra
Peamine aadress: https://www.comunesml.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/11/2020 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,570,255.60 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.