Publications Office of the EU
Poola-Łódź: Kapitaalremont- ja renoveerimistööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Łódź: Kapitaalremont- ja renoveerimistööd

  • Avaldatud
    16/05/2019
  • Tähtpäev
    19/06/2019
  • Tühistatud
    16/07/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Hankija asukoht
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Ärivaldkond (peamine CPV)
45453000 Kapitaalremont- ja renoveerimistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
ZP/34/2019
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są roboty budowlane obejmujące wykonanie instalacji wentylacji na poziomie 12 oraz chłodu na poziomie 12 i 13 oraz przebudowa instalacji elektrycznej na poziomie 12 i 13 w Centrum Symulacji Medycznych w budynku A1 – Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja obejmująca:
1) program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – Załącznik nr 2 do SIWZ,
2) dokumentacja powykonawcza piętra 12 i 13 budynku A1 CKD – wykonana przez firmę Skanska w 2018 r. –
Załączniki nr 3.1 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 12;
Załącznik nr 3.2 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 13;
Załącznik nr 3.3 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 12;
Załącznik nr 3.4 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 13;
Załącznik nr 3.5 do SIWZ – Instalacja chłodu – poziom 12;
Załącznik nr 3.6 do SIWZ – Instalacja

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://umed-lodz.ezamawiajacy.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/06/2019 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.