Publications Office of the EU
PL-Kielce: Kaasaskantavad arvutid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Kielce: Kaasaskantavad arvutid

  • Avaldatud
    09/06/2011
  • Tähtpäev
    18/07/2011
  • Pakkumuste avamine
    18/07/2011
  • Leping sõlmitud
    24/08/2011
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
30213100 Kaasaskantavad arvutid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
113,942.48 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
94,225.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
AZP-381-66/2011
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego: laptopów, serwerów, ploterów i skanerów dla Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ.
Projekt pt. Politechnika Świętokrzyska – uczelnia na miarę XXI w. Priorytet IV. Szkolnictwo wyższe i nauka.
Działanie 4.1. Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy Poddziałanie 4.1.1. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/07/2011 13:00
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.