Publications Office of the EU
Poola-Poznań: Anorgaanilised ja orgaanilised põhikemikaalid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Poznań: Anorgaanilised ja orgaanilised põhikemikaalid

  • Leping sõlmitud
    11/06/2015
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
24300000 Anorgaanilised ja orgaanilised põhikemikaalid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,000,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,601,000.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
907/3675/15
Kirjeldus

Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników chemicznych, z prawem opcji, na okres 2 lat.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
7,000,000.00
Lepingu lõplik väärtus
8,601,000.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Life Technologies Sp. z o.o.
Postiaadress: ul. Bonifraterska 17
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 00-203
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.