Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Varssavi: Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad

  • Leping sõlmitud
    31/12/2014
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
09000000 Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,430,792.68
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,501,518.68 PLN
Pakkumuse viitenumber
90/OHP/2014
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw: 112600,00 l benzyny, 198700,00 l oleju napędowego i 12500,00 l gazu LPG.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

09000000 - Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad

09100000 - Kütused

09130000 - Nafta ja destillaadid

09132000 - Nafta

09134000 - Gaasiõlid

Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,430,792.68
Lepingu lõplik väärtus
1,501,518.68 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Polski Koncern Naftowy Orlen SA
Postiaadress: ul. Chemików 7
Linn: Płock
Sihtnumber: 09-411
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.