Publications Office of the EU
Hispaania-Valladolid: Vereanalüüsi reaktiivid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hispaania-Valladolid: Vereanalüüsi reaktiivid

  • Avaldatud
    03/10/2023
  • Tähtpäev
    30/10/2023
  • Pakkumuste avamine
    07/11/2023
  • Leping sõlmitud
    26/02/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES418 Valladolid
Ärivaldkond (peamine CPV)
33696200 Vereanalüüsi reaktiivid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,920,650.59 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
126,788.72 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
0000-00C-1-2023-13733
Kirjeldus

reaktiivide ja tarvikute tarnimine, samuti Segovia kliinilise analüüsi laboris analüütiliste analüüside tegemiseks vajalike seadmete ja elementide liisimine, paigaldamine ja hooldus,

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Riiklik registrikood: Q4700608E
Postiaadress: Paseo De Zorrilla 1
Linn: Valladolid
NUTSi kood: ES418
Sihtnumber: 47007
Riik: ESP
Kontaktisik: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Peamine aadress: https://contrataciondelestado.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/11/2023 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.