Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Toulouse: Vihmaveetorustike ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Toulouse: Vihmaveetorustike ehitustööd

  • Avaldatud
    17/08/2016
  • Tähtpäev
    23/09/2016
  • Pakkumuste avamine
    23/09/2016
  • Leping sõlmitud
    29/11/2016
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Ville de Toulouse
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Hankija asukoht
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Ärivaldkond (peamine CPV)
45232130 Vihmaveetorustike ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,519,798.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
16V079AO
Kirjeldus

Création et l'aménagement des chambres de pompages et canalisations de rejet des réseaux d'eaux pluviales de la Ville ainsi que des ouvrages de protection contre les crues de la Garonne. Cet aménagement comporte les travaux suivants: Études d'exécution, préfabrication des caissons déversoirs à poser dans les parapets de digue, création de chambres génie-civil, création de canalisations de refoulement, raccordement aux ouvrages pluviaux existants, mise en sécurité des chambres. Appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles 25-I.1º et 67 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marchespublics.toulouse-metropole.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/09/2016 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,519,798.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SCAM Travaux publics SAS Pour le groupement SCAM/Sogatrap
Postiaadress: SCAM Travaux publics SAS 16 RN 88
Linn: Garidech
Sihtnumber: 31380
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.