Publications Office of the EU
Itaalia-Tolentino: Polüeteenist jäätme- ja prügikotid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Tolentino: Polüeteenist jäätme- ja prügikotid

  • Avaldatud
    19/01/2022
  • Tähtpäev
    15/02/2022
  • Pakkumuste avamine
    16/02/2022
  • Leping sõlmitud
    24/05/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
COSMARI S.R.L. – TOLENTINO (MC)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITI33 Macerata
Hankija asukoht
NUTS code: ITI33 Macerata
Ärivaldkond (peamine CPV)
44613800 Jääkmaterjalide konteinerid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
756,250.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
756,250.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
90536192C0
Kirjeldus

Accordo Quadro con un unico operatore economico per l’affidamento della ‘Fornitura sacchetti raccolta rifiuti etichettati con tecnologia RFID’

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Cosmari
Linn: Tolentino
NUTSi kood: ITI33
Riik: ITA
Peamine aadress: www.cosmarimc.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/02/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
756,250.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
756,250.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SMP SRL
Postiaadress: Via Foggia, n. 45/47
Linn: Barletta
Sihtnumber: 76121
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.