Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Angers: Vaktsiinid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Angers: Vaktsiinid

  • Avaldatud
    12/07/2016
  • Tähtpäev
    17/08/2016
  • Pakkumuste avamine
    17/08/2016
  • Leping sõlmitud
    06/10/2016
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Département de Maine-et-Loire
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Hankija asukoht
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Ärivaldkond (peamine CPV)
33651600 Vaktsiinid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
209.86 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
13
Pakkumuse viitenumber
FCS/2016/14
Kirjeldus

Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Département de Maine-et-Loire
Riiklik registrikood: 22490001900015
Postiaadress: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Linn: Angers Cedex 9
NUTSi kood: FR512
Sihtnumber: 49941
Riik: FRA
Kontaktisik: Service de la commande publique et des assurances
Peamine aadress: http://www.maine-et-loire.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/08/2016 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.