Publications Office of the EU
Esimese astme filmitöötlustööd ja -parandused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Esimese astme filmitöötlustööd ja -parandused

  • Avaldatud
    06/04/2022
  • Tähtpäev
    14/06/2022
  • Leping sõlmitud
    30/06/2023
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
45240000 Vesiehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
208/2019
Kirjeldus

RAKENDUSMÄÄRGUSE TÖÖTAMINE JA TÄHELEPANEKUTE RAKENDAMINE

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Linn: MADRID
NUTSi kood: ES30
Riik: ESP
Peamine aadress: www.canaldeisabelsegunda.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Postiaadress:
Linn: MADRID
Sihtnumber:
Riik: ESP

Ametlik nimi: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Postiaadress:
Linn: MADRID
Sihtnumber:
Riik: ESP

Ametlik nimi: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Postiaadress:
Linn: Santiago de Compostela
Sihtnumber:
Riik: ESP

Ametlik nimi: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Postiaadress:
Linn: Madrid
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.