-
Avaldatud07/10/2020
-
Tähtpäev10/11/2020
-
Pakkumuste avamine10/11/2020
-
Leping sõlmitud14/04/2021
-
Täna06/09/2026
Utiliidid
Poola-Varssavi: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi inżyniera kontraktu pełniącego funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach realizacji Zadania Inwestycyjnego pn.: „Przebudowa dworca kolejowego Szymankowo”.
Uwaga: ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości tekstu w ogłoszeniu, szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ, która wraz z załącznikami zamieszczona została na Platformie Zakupowej pod adresem:https://pkp.eb2b.com.pl.
https://pkp.eb2b.com.pl
71000000 - Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
71530000 - Ehitusnõustamisteenused
71630000 - Tehnilise ülevaatuse ja teimimise teenused
71631000 - Tehnilise ülevaatuse teenused
71521000 - Ehitusplatsi järelevalveteenused
71520000 - Ehitusjärelevalveteenused
71541000 - Ehitusprojekti juhtimisteenused
Postiaadress: ul. Wały Dwernickiego 117/121, lok. P211
Linn: Częstochowa
Sihtnumber: 42-202
Riik: POL
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.