Publications Office of the EU
Iirimaa-Dublin: Õigusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iirimaa-Dublin: Õigusteenused

  • Avaldatud
    06/12/2018
  • Tähtpäev
    15/01/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Enterprise Ireland
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: IE061 Dublin
Hankija asukoht
NUTS code: IE061 Dublin
Ärivaldkond (peamine CPV)
79100000 Õigusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,400,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
2018/46
Kirjeldus

Enterprise Ireland proposes to engage in a competitive process for the establishment of a multi-party Framework Agreement for the provision of legal services in 3 lots:
Lot 1 – Irish and European Public Law
Lot 2 — European State Aid Law
Lot 3 – Information Technology

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Enterprise Ireland
Riiklik registrikood: N/A
Postiaadress: The Plaza
Linn: Dublin 3
NUTSi kood: IE061
Sihtnumber: East Point Business
Riik: IRL
Kontaktisik: Catherine Gore
Peamine aadress: http://www.enterprise-ireland.com
Elektrooniliselt aadressil:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=138937&B=ETENDERS_SIMPLE
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.