Publications Office of the EU
Rumeenia-Drobeta-Turnu Severin: Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Drobeta-Turnu Severin: Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused

  • Avaldatud
    19/02/2015
  • Tähtpäev
    06/04/2015
  • Pakkumuste avamine
    07/04/2015
  • Leping sõlmitud
    30/04/2015
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
98310000 Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
302,400.00 RON
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/04/2015 18:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
302,400.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SC Budu Com Mixt SRL
Postiaadress: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Linn: Drobeta-Turnu Severin
Sihtnumber: 220037
Riik: ROU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.