-
Avaldatud23/12/2019
-
Tähtpäev29/01/2020
-
Pakkumuste avamine29/01/2020
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Luksemburg-Rumelange: Tänavapühkimissõidukid
Fourniture d’une balayeuse.
Ametlik nimi: Administration communale de Rumelange
Postiaadress: 2, place Grande-Duchesse Charlotte
Linn: Rumelange
NUTSi kood: LU00
Sihtnumber: L-3710
Riik: LUX
Peamine aadress: http://rumelange.lu/
Elektrooniliselt aadressil:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=19266&orgAcronyme=t5y
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.