Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Perpignan: Ühiskonnale pakutavad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Perpignan: Ühiskonnale pakutavad teenused

  • Avaldatud
    15/03/2018
  • Tähtpäev
    17/04/2018
  • Pakkumuste avamine
    20/04/2018
  • Leping sõlmitud
    20/08/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Perpignan Méditerranée Communauté
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Hankija asukoht
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Ärivaldkond (peamine CPV)
75200000 Ühiskonnale pakutavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
32,534.24 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
2018022
Kirjeldus

La présente consultation s'inscrit dans le cadre du développement de la communication de Perpignan Méditerranée Métropole en direction des cibles définies par la présidence. Forme de marché: à bons de commande avec montant minimum pour les lots 2 et 4, sans montant minimum ni montant maximum pour les lots no 1 et 3. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot. Accord-cadre conclu pour une période initiale de 1 an. Les variantes sont autorisées pour les lots no 1 et 2: les candidats pourront proposer d'autres types de support, de formats et outils de communication.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Perpignan Méditerranée Métropole, Communauté urbaine: Service commande publique
Postiaadress: 11 boulevard Saint-Assiscle
Linn: Perpignan Cedex
NUTSi kood: FRJ15
Sihtnumber: 66006
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.perpignanmediterranee.com
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.perpignanmediterranee.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/04/2018 12:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.