Publications Office of the EU
Poola-Szczecin: Torujuhtmete, side- ja elektriliinide, maanteede, teede, lennuväljade ja raudteede ehitustööd; pinnakattetööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Szczecin: Torujuhtmete, side- ja elektriliinide, maanteede, teede, lennuväljade ja raudteede ehitustööd; pinnakattetööd

  • Avaldatud
    11/08/2021
  • Tähtpäev
    27/09/2021
  • Leping sõlmitud
    19/01/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Hankija asukoht
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
45230000 Torujuhtmete, side- ja elektriliinide, maanteede, teede, lennuväljade ja raudteede ehitustööd; pinnakattetööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,673,000.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
R2
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest:
1)Wykonanie na podstawie Dokumentacji Projektowej dostarczonej przez Zamawiającego oraz zgodnie z zapisami STWiORB dla branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i AkpiA układów regulacji ciśnienia w komorach A52,T6,T13,K18 i D36 na odrzutach od sieci magistralnych w kierunku sieci osiedlowych na Lewobrzeżu Szczecina.
2)Zaprojektowanie a następnie wykonanie przebudowy komór ciepłowniczych na Lewobrzeżu Szczecina. Celem zadania jest wykonanie przebudowy komór ciepłowniczych A39przy al. Niepodległości orazD43-37 przy ul.Bandurskiego w Szczecinie.Zakres opracowania powinien obejmować branżę sanitarną, teletechniczną, elektryczną oraz AKPiA oraz prace ogólnobudowlane.
Roboty budowlane należy wykonać wraz z odtworzeniem terenu,a następnie sporządzić dokumentację powykonawczą.Prace odtworzeniowe na terenach zarządzanych przez ZDiTM należy wykonać zgodnie z warunkami opisanymi w Zarządzeniu nr 40/2014wydanym przez Dyrektora ZDiTM w Szczecinie z 15.10.2014r.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.smartpzp.pl/sec/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
2,673,000.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: „MIKU”- Zbigniew Merchelski, Grzegorz Merchelski, Spółką Jawną
Postiaadress: Przecław 3M
Linn: Przecław
Sihtnumber: 72-005
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.