Publications Office of the EU
Nõustamisteenus, ruumi planeerimine ja ostmine, Zaragoza linna reklaami- ja kommunikatsioonitegevuse jälgimine ja hindamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Nõustamisteenus, ruumi planeerimine ja ostmine, Zaragoza linna reklaami- ja kommunikatsioonitegevuse jälgimine ja hindamine

  • Avaldatud
    16/04/2025
  • Tähtpäev
    14/05/2025
  • Pakkumuste avamine
    25/09/2025
  • Leping sõlmitud
    30/12/2025
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gobierno de Zaragoza
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES243 Zaragoza
Ärivaldkond (peamine CPV)
79341200 Reklaamijuhtimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,636,363.63 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
0071604-24
Kirjeldus

Nõustamisteenus, ruumi planeerimine ja ostmine, Zaragoza linna reklaami- ja kommunikatsioonitegevuse jälgimine ja hindamine

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
required
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/09/2025 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Osakaal (protsentides, täpne) : 36
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Osakaal (protsentides, täpne) : 8
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Osakaal (protsentides, täpne) : 2
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Osakaal (protsentides, täpne) : 2
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Osakaal (protsentides, täpne) : 2
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Osakaal (protsentides, täpne) : 1
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Osakaal (protsentides, täpne) : 17
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Osakaal (protsentides, täpne) : 8
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Osakaal (protsentides, täpne) : 12
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Osakaal (protsentides, täpne) : 3
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Osakaal (protsentides, täpne) : 3
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Osakaal (protsentides, täpne) : 3
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Osakaal (protsentides, täpne) : 3
Hinnanguline väärtus
1,636,363.63 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Postiaadress:
Linn: LAS MATAS
Sihtnumber: 28290
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.