Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Rouen: Spordiväljakute ja puhkealade maastikukujundustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Rouen: Spordiväljakute ja puhkealade maastikukujundustööd

  • Avaldatud
    26/03/2021
  • Tähtpäev
    26/04/2021
  • Pakkumuste avamine
    27/04/2021
  • Leping sõlmitud
    31/05/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Métropole Rouen Normandie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Hankija asukoht
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Ärivaldkond (peamine CPV)
45112720 Spordiväljakute ja puhkealade maastikukujundustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,470,409.43 EUR
Pakkumuse viitenumber
21-Dpt-Nbdb-Terraindiochon
Kirjeldus

Les prestations sont divisées en quatre tranches avec une tranche ferme et trois tranches optionnelles:
— TF: réalisation du terrain,
— TO 001: travaux de raccordement au futur local,
— TO 002: entretien du terrain pour une année,
— TO 003: matériel de luminothérapie.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.mpe76.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/04/2021 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
2,470,409.43 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Art Dan
Postiaadress: 4 allée des Vergers
Linn: Aigremont
Sihtnumber: 78240
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.