Publications Office of the EU
Saksamaa-Lüneburg: Insener-tehnilised teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Lüneburg: Insener-tehnilised teenused

  • Avaldatud
    16/10/2020
  • Tähtpäev
    13/11/2020
  • Pakkumuste avamine
    13/11/2020
  • Leping sõlmitud
    18/01/2021
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Land Niedersachsen, vertreten durch die Niedersächsische Landesbehörde für Straßenbau und Verkehr, Geschäftsbereich Lüneburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
71300000 Insener-tehnilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
380,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
P511
Kirjeldus

Die Niedersächsische Landesbehörde für Straßenbau und Verkehr plant in ihrem Geschäftsbereich Lüneburg in Kooperation mit dem Geschäftsbereich Stade in der dazu neu eingerichteten Organisationseinheit Projekte den Bau der Ortsumgehung (OU) Elstorf im Zuge der B 3, der OU Ritterhude im Zuge der B 74 sowie den Neubau der B 190n West (Abschnitt B 4 - A 39).
Dem Geschäftsbereich Lüneburg obliegt die Leitung der Organisationseinheit Projekte. In dem Geschäftsbereich sind mehrere Projektleiter für die einzelnen Maßnahmen tätig. Die Stelle des Projektkoordinators soll extern vergeben werden.
Bei den genannten Maßnahmen handelt es sich um komplexe Projekte, die neben den verkehrlichen Aspekten insbesondere umweltfachliche Herausforderungen mit sich bringen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y5PD39T
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/11/2020 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
380,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Daber & Kriege GmbH
Postiaadress:
Linn: Göttingen
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.