Publications Office of the EU
Bulgaaria-Ruse: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Bulgaaria-Ruse: Ehitustööd

  • Avaldatud
    03/10/2023
  • Tähtpäev
    06/11/2023
  • Pakkumuste avamine
    07/11/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - РУСЕ
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG323 Русе
Hankija asukoht
NUTS code: BG323 Русе
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
337,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
УМЕР/2023/245
Kirjeldus

По сградата са предвидени комплекс от СМР, които имат за цел да се извърши саниране на сградата и включват: подмяна на дограми, изпълнение на топлоизолационна система по цялата източна фасада, частично по западната фасада на ниво партер (вход на сградата) и ниво 5 етаж, и частично по северната фасада на ниво 5 етаж, ремонт на покривното покритие и покривната отводнителна система, ремонт на мълниезащитата на сградата, както и вътрешен ремонт на стени и тавани, в т.ч. смяна интериорни и екстериорни врати, ремонт на осветителни тела.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - РУСЕ
Riiklik registrikood: 1752013040046
Postiaadress: ул.Борисова №.27
Linn: гр.Русе
NUTSi kood: BG323
Sihtnumber: 7000
Riik: BGR
Kontaktisik: Лъчезар Йорданов Стойков
Peamine aadress: www.eso.bg
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/325815
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/11/2023 14:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
337,000.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.