Publications Office of the EU
Rumeenia-Iași: Hapnik - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Iași: Hapnik

  • Avaldatud
    23/11/2022
  • Tähtpäev
    27/12/2022
  • Leping sõlmitud
    16/10/2023
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO213 Iaşi
Hankija asukoht
NUTS code: RO213 Iaşi
Ärivaldkond (peamine CPV)
24111900 Hapnik
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
11,463,828.00 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
11,979,336.00 RON
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
6
Pakkumuse viitenumber
4701312_2022_PAAPD1376827
Kirjeldus

Oxigen și gaze medicinale conform Caiet de sarcini
Conform prevederilor din Legea nr.98/2016, Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari/informatii suplimentare este de 19 zile, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Riiklik registrikood: 4701312
Postiaadress: Strada: bld Independentei, nr. 1
Linn: Iasi
NUTSi kood: RO213
Riik: ROU
Kontaktisik: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF.SPIRIDON"IASI SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SF.SPIRIDON"IASI
Peamine aadress: https://www.spitalspiridon.ro/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.