Publications Office of the EU
Prantsusmaa-La Rochelle: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-La Rochelle: Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused

  • Avaldatud
    17/02/2018
  • Tähtpäev
    19/03/2018
  • Leping sõlmitud
    21/02/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ville La Rochelle
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRI12 Gironde
Hankija asukoht
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Ärivaldkond (peamine CPV)
71200000 Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,756,422.08 EUR
Pakkumuse viitenumber
Moe C. Faure
Kirjeldus

La présente consultation concerne: l'aménagement de l'îlot Notre-Dame de Cougnes espace urbain de près d'1 ha couvert par le Plan de sauvegarde et de mise en valeur (PMSV) et les Orientations d'aménagement et de programmation (OAP). Ce site est la propriété de la ville de La Rochelle qui souhaite y construire:
— un parking souterrain de 400 places,
— le futur centre social et culturel Christiane Faure et ses espaces extérieurs.
L'enveloppe prévisionnelle des travaux est estimée à 18 200 000 EUR HT (Valeur, février 2018) il s'agit d'un concours d'architecture et d'ingénierie de niveau esquisse plus.
Un processus numérique BIM sera mis en place à toutes les étapes du projet (études, travaux, maintenance).
Lieu(x) d'exécution: 42 rue des Voiliers / Parking Notre Dame de Cougnes 17000 La Rochelle.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Ville de La Rochelle: direction de la commande publique
Postiaadress: 8 place Jean-Baptiste Marcet, BP 1541
Linn: La Rochelle
NUTSi kood: FRI32
Sihtnumber: 17086
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.larochelle.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.larochelle.fr
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Other
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
2,756,422.08 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Atelier FGA Architectes
Postiaadress: 75 quai de Paludate
Linn: Bordeaux
Sihtnumber: 33800
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.