Publications Office of the EU
IT Omzetbelasting - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

IT Omzetbelasting

  • Leping sõlmitud
    23/04/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
100,000,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
IUC22-036
Kirjeldus

Turnkey leveren van een totaaloplossing conform de Specificaties in de Aanbestedingsstukken die een klant-tot-klant proces biedt aan de Omzetbelastingregelingen: Omzetbelasting NL inclusief Nederlandse Kleine Ondernemersregeling (NL KOR), Intracommunautaire processen (ICP), EU BTW E-Commerce (OSS) , VAT Refund en de Europese Kleine Ondernemersregeling (EU KOR) met inbegrip van Apparatuur, Systeemprogrammatuur en Configuratie, waarnaar de OB Oplossing door Opdrachtnemer in Onderhoud en Beheer wordt genomen alsmede Opdrachtgever van Support kan voorzien. Naar schatting zullen er 5000 gebruikers (in diverse rollen) gebruik gaan maken van de OB Oplossing. De verwachting is dat de OB Oplossing gekoppeld moeten worden met 20 tot 25 Applicaties welke actief zijn bij de Belastingdienst.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kwaliteit
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
100,000,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fast Enterprises LLC
Postiaadress:
Linn: COLORADO
Sihtnumber: 80112-2202
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.