Publications Office of the EU
Hispaania-Barcelona: Infosüsteemid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Barcelona: Infosüsteemid

  • Avaldatud
    17/06/2022
  • Tähtpäev
    20/07/2022
  • Pakkumuste avamine
    26/07/2022
  • Leping sõlmitud
    21/09/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Autoritat del Transport Metropolità
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES51 Cataluña
Hankija asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Ärivaldkond (peamine CPV)
48810000 Infosüsteemid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
9,418,413.60 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,201,228.36 EUR
Pakkumuse viitenumber
C-1/2022
Kirjeldus

Suministro, instalación y puesta en marcha de un Sistema de Ayuda a la Explotación e información SAEi multiflota

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Autoritat del Transport Metropolità
Riiklik registrikood: P5890049I
Postiaadress: C/Balmes, 49, 6a planta
Linn: Barcelona
NUTSi kood: ES511
Sihtnumber: 08007
Riik: ESP
Kontaktisik: Área de Asesoría Jurídica y Contratación
Peamine aadress: http://www.atm.cat
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/07/2022 09:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
9,418,413.60 EUR
Lepingu lõplik väärtus
7,201,228.36 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: GRUPO MECÁNICA DEL VUELO SISTEMAS, SAU
Postiaadress:
Linn: Madrid
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.