-
Avaldatud03/05/2017
-
Tähtpäev12/06/2017
-
Pakkumuste avamine12/06/2017
-
Leping sõlmitud17/07/2017
-
Täna03/09/2026
Utiliidid
Saksamaa-Cham: Elekter
Lieferung von elektrischer Energie für 20 Abnahmestellen der Städte Bad Kötzting und Roding, 19
Abnahmestellen der Stadt Cham, 3 Abnahmestellen der Stadt Furth im Wald und 3 Abnahmestellen der Stadt
Waldmünchen, bisheriger jährlicher Verbrauch = 2 157 464 kWh
II.
Ametlik nimi: Landkreis Cham
Postiaadress: Rachelstr. 6
Linn: Cham
NUTSi kood: DE235
Sihtnumber: 93413
Riik: DEU
Kontaktisik: Abteilung Schulen und sonstige Kreiseinrichtungen
Peamine aadress: www.landkreis-cham.de
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.