Publications Office of the EU
IWB, 50kV Kabel Umlegungen UW Volta - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

IWB, 50kV Kabel Umlegungen UW Volta

  • Avaldatud
    14/03/2025
  • Tähtpäev
    07/05/2025
  • Leping sõlmitud
    23/05/2025
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
IWB Industrielle Werke Basel
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CH031 Basel-Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
31321300 Kõrgepingekaabel
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
508,847.00 CHF
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Durch die Aufhebung der 50kV-Schaltanlage im UW Volta sind mehrere Kabelzusammenschlüsse notwendig. Diese erfolgen sowohl im Kabelkeller des UW Volta als auch im Leitungstunnel hinter der Anlage. Gegenstand der Beschaffung ist die Produktion, Lieferung, Verlegung und Montage eines typgeprüften 60kV- Einleiterkabels mit 1x300mm2 Leiterquerschnitt aus Kupfer, in den bestehenden vorhandenen Rohren im Kabelkeller sowie im ELT. Inklusive aller dazu benötigten Armaturen und Befestigungen.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
ZK 2 Angebotspreis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
508,847.00 CHF
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: DE_Nexans Suisse SA
Postiaadress:
Linn: Cortaillod
Sihtnumber: 2016
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.