Publications Office of the EU
Belgia-Antwerpen: Endoskoobid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Antwerpen: Endoskoobid

  • Avaldatud
    01/07/2017
  • Tähtpäev
    17/08/2017
  • Pakkumuste avamine
    17/08/2017
  • Leping sõlmitud
    15/01/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Hankija asukoht
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Ärivaldkond (peamine CPV)
33168100 Endoskoobid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,432,792.43 EUR
Pakkumuse viitenumber
2016/049
Kirjeldus

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/08/2017 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,432,792.43 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Postiaadress: Boomsesteenweg 77
Linn: Aartselaar
Sihtnumber: 2630
Riik: BEL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.