Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Ballast - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Ballast

  • Avaldatud
    18/05/2021
  • Tähtpäev
    18/06/2021
  • Pakkumuste avamine
    29/06/2021
  • Leping sõlmitud
    15/03/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES615 Huelva
Hankija asukoht
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
14212310 Ballast
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
834,937.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
815,710.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
3.21/27510.0011
Kirjeldus

SUMINISTRO Y TRANSPORTE DE BALASTO PARA LA RENOVACIÓN DE VÍA ZAFRA HUELVA. TRAMO VALDELAMUSA-HUELVA

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Riiklik registrikood: Q 2801660 H
Postiaadress: C/ Hiedra, 9, edificio 23, Estación de Chamartín, 28036 Madrid
Linn: Madrid
NUTSi kood: ES30
Sihtnumber: 28036
Riik: ESP
Kontaktisik: Rosa Cabrerizo Ruiz
Peamine aadress: www.adif.es
Elektrooniliselt aadressil:
https://elicitadores.adif.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/06/2021 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
834,937.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
815,710.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: CANTERA ANTONIO FRADE, S.L.
Postiaadress: C/ ARTURO BAREA Nº 11, 1ºD
Linn: BADAJOZ
Sihtnumber: 06011
Riik: ESP

Ametlik nimi: ÁRIDOS Y RECUPERACIONES, S.L.U.
Postiaadress: CTRA.SEVILLA-MÁLAGA KM 8.800
Linn: ALCALÁ DE GUADAÍRA - SEVILLA
Sihtnumber: 41500
Riik: ESP

Ametlik nimi: MOVIMIENTOS DE TIERRAS Y ÁRIDOS DEL TINTO, S.L.
Postiaadress: AVDA.DE LA ESQUILA, 10
Linn: MINAS DE RIOTINTO - HUELVA
Sihtnumber: 21660
Riik: ESP

Ametlik nimi: PROBISA VÍAS Y OBRAS, S.L.U.
Postiaadress: POLIGONO EMPRESARIAL ANTEQUERA CALLE CASTILLA Y LEON S/N
Linn: ANTEQUERA (MÁLAGA)
Sihtnumber: 29200
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.