Publications Office of the EU
Saksamaa-Landau in der Pfalz: Tisleritööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Landau in der Pfalz: Tisleritööd

  • Avaldatud
    17/01/2019
  • Tähtpäev
    20/02/2019
  • Tühistatud
    29/04/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Gebäudemanagement Landau
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEB33 Landau in der Pfalz, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DEB33 Landau in der Pfalz, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45421000 Tisleritööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
7/2019 VOB GML
Kirjeldus

Modernisierung der Berufsbildenden Schule – Tischlerarbeiten nach DIN 18355.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gebäudemanagement Landau (GML)
Postiaadress: Langstr. 9a
Linn: Landau in der Pfalz
NUTSi kood: DEB33
Sihtnumber: 76829
Riik: DEU
Kontaktisik: Zentrale Vergabestelle Landau
Peamine aadress: www.landau.de
Elektrooniliselt aadressil:
www.auftragsboerse.de.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/02/2019 11:00
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.