Publications Office of the EU
Hispaania-Barcelona: Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Barcelona: Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    11/02/2020
  • Tähtpäev
    10/03/2020
  • Pakkumuste avamine
    13/03/2020
  • Leping sõlmitud
    21/07/2023
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Agència de l'Habitatge de Catalunya
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES51 Cataluña
Hankija asukoht
NUTS code: ES51 Cataluña
Ärivaldkond (peamine CPV)
50700000 Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
44,129,234.37 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
13,790,385.74 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
7
Pakkumuse viitenumber
AHC-2020-00047
Kirjeldus

Servicio de reparación de viviendas de diferentes grupos y promociones de la AHC y los correspondientes servicios de mantenimiento de viviendas y mantenimientos preventivos y correctivos de alcantarillado, control de plagas, grupos de presión y líneas de vida de los diferentes grupos de viviendas gestionadas por la Agencia de la Vivienda de Cataluña en las zonas B1, B2, B3, B4, G, LL y T.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Agència de l'Habitatge de Catalunya
Postiaadress: C/ Diputació, 92
Linn: Barcelona
NUTSi kood: ES51
Sihtnumber: 08015
Riik: ESP
Peamine aadress: http://agenciahabitatge.gencat.cat
Elektrooniliselt aadressil:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?reqCode=viewDetail&idCap=5281352
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/03/2020 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.