Publications Office of the EU
Poola-Wrocław: Teeremonditööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Wrocław: Teeremonditööd

  • Avaldatud
    16/06/2021
  • Tähtpäev
    26/07/2021
  • Leping sõlmitud
    12/11/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Hankija asukoht
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233142 Teeremonditööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
35,042,955.58 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
32,468,330.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
O.WR.D-3.2413.14.2021
Kirjeldus

Bieżące utrzymanie dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Lubaniu w latach 2021–2025 z podziałem na zadania:
— zadanie 1 – roboty na nawierzchniach bitumicznych,
— zadanie 2 – roboty na nawierzchniach betonowych,
— zadanie 3 – bezpieczeństwo ruchu drogowego i prace elektroenergetyczne,
— zadanie 4 – prace utrzymaniowe.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu
Postiaadress: ul. Powstańców Śląskich 186
Linn: Wrocław
NUTSi kood: PL51
Sihtnumber: 53-139
Riik: POL
Kontaktisik: Iwona Urbańczyk
Peamine aadress: http://www.gddkia.gov.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.