Publications Office of the EU
Saksamaa-Bremerhaven: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Bremerhaven: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)

  • Leping sõlmitud
    01/02/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Alfred-Wegener-Institut Helmholtz-Zentrum für Polar- und Meeresforschung, Stiftung des öffentlichen Rechts
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE502 Bremerhaven, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE502 Bremerhaven, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
366,502.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Lieferung von 10 St. APEX Ice Detect Profling Float, SBE41 CTD, RAFAS; LIthium Battereis, Iridium Rudics, Ice Profiling Behavior

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
366,502.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: J. Bornhöft Industriegeräte GmbH
Postiaadress:
Linn: KIel
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.